Антиобмерзаючі системи покрівлі та водостічних систем

З метою запобігання виникненню льоду на скатних та плоских покрівлях, а також жолобах, розжолобках та водостічних трубах встановлюються антиобмерзаючі системи покрівлі та водостічних труб.


Місцем установки антиобмерзаючої системи, як правило, є розжолобки, козирки і кромки покрівлі, іншими словами, ті місця, які найбільше схильні до накопичення снігу і льоду. Антиобмерзаюча установка, завдяки тепловому виділенню нагрівального кабелю, забезпечує вільний рух талої води в місцях його монтажу.


Утворення льоду залежить не тільки від температурного фактора (+5 до -15 ° С) і опадів, що випали. Чималу роль відіграють і такі фактори як висота будівлі та троянда вітрів. Антиобмерзаюча система складається з нагрівального кабелю, апаратури регулювання, апаратури захисту та елементів кріплення.


Для антиобмерзаючої системи, як правило, використовують одно-або двожильний кабель. Потужність такого кабелю, що гріє, становить від 20 до 30 Вт/м. Він затягнутий у три захисні ізоляційні оболонки, а також захищений оплеткою, що екранує.

26.03.2019 15:00:00
0
389

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!